Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Harro

HARRO
HARRO SYTE QE TE SHIKONIN
HARRO BUZET QE CDO SEKONDE TE DUA THONIN
HARRO DITET QE KUR BASHKE FLISNIM
HARRO FJALET QE PESHPERISHIM
HARRO GJITHCKA QE TE THASHE
HARRO SE NJE DITE TE KAM DASHUR
HARRO EMRIN DHE QE S'EKZISTOJ ME PER TY
HARRO SHPREHJEN QE DIKUR THASHE DO JEMI TE DY
JETO I LUMTUR ME KEDO TE JESH. SEPSE MUA KURRE NUK DO ME KESH. HARRO ZILET DHE SMS QE TE DERGOVA SE UNE PAK NGA PAK TE HARROVA.

- poezi nga Simona Shalcanj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet