Simona Shalcanj Poezi
Simona Shalcanj

Tema: Poezi Dashurie


Gjithmone Dhuroj

GJITHMON DHUROJ DHIMBJE....DHUROJ LOT ....DHUROJ..VEC GJERA NEGATIVE TE NJERZIT QE ME RRETHOJNE .
S'TE LENDOJ ASKEND . PO SE DI SE SI ARRIJ TI LENDOJ NJERZIT.......PO SE DI CA TI BEJ KESAJ ZEMRES TIME...CA ...
PSE
PAVARSISHT GJITHCKAJE ..ZEMRA IME KAM FILLUAR TA KUPTOJ QE RREH VEC PER DIKE....PSE PIKERISHT PER ATE PERSON...KUR E DI QE PER ATE JAM THJESHT..NJE DIKUSHI....PSE PIKERISHT AI.
PSE S'JETOJ DOT PA TE....
E DI ...DO LENDOJ SERISHT DIKE ME KETO FJALE. .KJO JAM UNE...TE LENDOJ TE TJERET ...POR SADO QE TE THEM S'JETOJ DOT PA TYY ..
UNE ENDE MARR FRYME JETOJ .VAZHDOJ TE ECI ....
POR PSE DUHET TE LENDOHEN TE TJERET PREJ MEJE..
PSE DUHEJ PIKERISHT TE DOJA ATE PERSON......ME FAL PO TE DUA SHUME....KJO ESHTE FJALA QE THEM GJITHMONE DHE THEMI...
PRANDAJ MOS VONONI...SHPREHNI ATE CKA NDJENI ATIJ PERSONI QE DONI ..SEPSE DO PENDOHENI PASTAJ ...

- Poezi nga Simona Shalcanj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0