Simona Shalcanj Poezi
Simona Shalcanj

Tema: Poezi Për Trishtim


Me Thuaj

Me thuaj...
Ke dashuruar ndonjehere ne jeten tende?
Ke dashuruar ndonjehere me gjithe qenien tende?
Ke dashuruar ndonjehere dike, aq shume sa te harrosh veten tende?
Me thuaj...
Ke qare ndonjehere kur dikush te ka thene "lamtumire"?
Me thuaj...?

Me kthe keto pergjigje, dhe do mundohem te kuptoj cfare dashurova une?
Njeri, apo perbindesh

- Poezi nga Simona Shalcanj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0