Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sin Boy & Rina - Tentacion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  25

[Intro: Sin boy]
Τetancion Tetancion
Ξυπνάω το πρωί από το κρεβάτι μέσα σε mansion, Tetancion
Μα ντρέπομαι για μένα είμαι φτωχός με την ψυχή μου απών, Tetancion
Τα ρημάδια τα φράγκα θα τα κάψω για σένα mi corazon, Tetancion

[Verse 1: Sin Boy]
Όπου μας πάει, Όπου μας πάει
Καλύτερα σε hoverboard μαζί σου απ' το να πάμε Dubai, Dubai
Συνομοτούνε οι πλανήτες μαζί μου κανείς δεν με σταματάει
Τα ρημάδια τα φράγκα θα τα κάψω για σένα mi corazon, yeah
Tetancion, yeah

[Verse 2: Rina]
Νο yo non se, I don't get it
Θέλουν να μας βλέπουν everybody
Yeah I like it how you say it
We can go wherever i don't give a... for no one

[Chorus: Rina & Sin Boy]
En mi corazon this is tetancion
Du me t'ni tu knu dei tqel mengjesi yeah
Me ty dua te pi, ti m'bo mu nih mir
Rrime deri mañana
Ej po te pres ne prishtine, sunny hill a te qafa
Hey po vij ne Athine se ti e din nuk nalen rruget e gjata
En mi corazon this is tetancion
Du me t'ni tu knu dei tqel mengjesi yeah
Me ty dua te pi, ti m'bo mu nih mir
Rrime deri mañana
Kαι mi corazon και ζεις tetancion θεέ μου παλι έκανες το θαύμα
Ey γιατί όταν με δει μου είπε θα είναι εκεί στο νου μου το κλαμα

[Bridge: Rina, Sin Boy]
(?) (Yeah Yeah)
Μαζι σου να είμαι στο ισόγειο
Δεν θέλω βίλες και τα κότερα
Μόνο να σε έχω και Εσένα εκεί
Δίπλα μου

[Chorus: Rina & Sin Boy]
Dhe mi corazon this is tetancion
Du me t'ni tu knu dei tqel mengjesi yeah
Me ty dua te pi, ti m'bo mu nih mir
Rrime deri mañana
Kαι mi corazon και ζεις tetancion θεέ μου παλι έκανες το θαύμα
Ey γιατί όταν με δει μου είπε θα είναι εκεί στο νου μου το κλαμα


Ky tekst u dërgua nga Dona   akoakinoSin Boy & Rina Balaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/02/2020


Sin Boy & Rina - Tentacion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tentacion".
3. Video është e këngës "Tentacion", por nuk këndohet nga Sin Boy & Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sin Boy:


Komente 3