Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sin Boy - Fale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Βάλε ό,τι θέλεις βάλε
Dale περίμενε dale
FALE συγχώρα με FALE
Πάμε όπου θέλεις πάμε

[REF.:]
FALE
FALE
Dale περίμενε dale
FALE συγχώρα με FALE
Πάμε όπου θέλεις πάμε
FALE
FALE
Dale περίμενε dale
FALE συγχώρα με FALE
Πάμε όπου θέλεις πάμε

Συγχώρεσέ με για τα λάθη
Αλο λίγο άσε με εδώ
Μη φοβάσε στο σκοτάδι
Θα 'μαι πάντα να σου σταθώ
Ό,τι θέλεις για σένα μάτια μου
Ό,τι μου πεις
Γιατί μ' αγάπησες με τα χάλια μου
Σ' ό,τι μου βρεις
Yeah, το ξέρω (ξέρω)
Σ' αυτό που πάντοτε θέλω


Ky tekst u dërgua nga  Kida277Sin Boy
Publikimi: 14/02/2021


Sin Boy - Fale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fale".
3. Video është e këngës "Fale", por nuk këndohet nga Sin Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sin Boy:


Komente 1