Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sin.Dolls

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Sin.Dolls është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Sin.Dolls (Kukullat e mëkatit) është një duo e formuar nga binjaket Ina dhe Serena Sinani, me origjinë shqiptare, të lindura në Monza. Ato zbuluan se dashuria për muzikën lindi në sajë të ndihmës së prindërve të tyre, dashamirës të mëdhenj të të njëjtit art. Të dhënat e para të caktuara janë lindja në vitin 2016 të kanalit të tyre në Youtube me të njëjtin emër, ku dy motrat publikojnë video të shumta (si argëtuese dhe po ashtu edhe këngë cover). ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Boyat

Produkt 28

West Side Family

2Farm

Peppa Marriti

Gjurmët

Minatori

Ligji Rruges

Grupi Mister

Besnikët

Tags: Sin.Dolls, Sindolls, Ina Sinani, Serena Sinani


Komente mbi këtë artist