Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Sinan Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2018, Sinan Gashi, Edonis Gashi & Bijt E Bajram Bajes publikojnë albumin "Kleçka Legjendare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKleçka Legjendare (2018)

Çka I Bashkon Shqiptaret

Oj Kosove Ta Puthsha Plagen


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Gëzim Ahmetaj

Fadil Llugaxhiu

Agim Baftjari

Isa Veliu

Ismet Demaj

Fatmir Bajra

Daut Zenku

Dervish Dervishi

Nebi Halili

Tags: Sinan Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet