Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Gashi & Edonis Gashi - Adem Jashari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku rrjedh dhe qet lumi hej ku ndal turrin drini u rrit neper shekuj hej ni thesar florini kosova krenare me gjoksin prej shkambit dole fitimtare hej idhe nder gjith kombit ty po ta knoj kangen e po e heq mallin kosove e adem jasharit hej ta puthqa ballin.Ty po ta knoj kangen e po e heq mallin kosove e adem jasharit hej ta puthqa ballin hej ta puthqka ballin heeeej.Furtunat ste shemben mjaft spaten qka met ba rujte tmadhin emer capash mos mo nda.Kosova krenare me gjoksin prej shkambit dole firimtare hej idhe nder gjith kombit.Ty po ta knoj kangen e po e heq mallin kosove e adem jasharit hej ta pushqa ballin ooo ty po ta knoj kangen e po e heq mallin kosove e adem jasharit hej ta puthqa ballin hej ta puthqa ballin ohejjj


Sinan Gashi & Edonis Gashi - Adem Jashari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adem Jashari".
3. Video është e këngës "Adem Jashari", por nuk këndohet nga Sinan Gashi & Edonis Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Gashi:


Komente 0