Sinan Hoxha & Seldi

Adrenalina ➡ Adrenaline

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Mimz415


Adrenalina

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Se qka thua hiq sma nin
Se qka dua mir e di

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
më te mirën,zeshkane
e zgjodha !

Sinan Hoxha:

Ty të thone
e bukura e nanës
une jam sherri i
mahalles

Seldi:

Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

a lelelele alelelelej

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Kush ma mir
se une e di
lozanjare
qka don ti

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
ma te miren
zeshkane e zgjodha

Sinan Hoxha:
Ty te thone
e bukura e nanes
une jam sherri i
mahalles

Seldi:
Ti vet ke thon
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

aleleleleelej
aleleleelej

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

alelelleej
alleleleelej


Adrenaline

Sinan Hoxha:
What you say, I do not care
What I want, you know very well

Seldi:
From Tirana
Prishtina Tetova
the most prettiest, dark featured girl
I picked!

Sinan Hoxha:

You they call
mother's beauty
I'm a trouble maker of
this area.

Seldi:

You yourself said it
we all know it
when I'm with you
adrenaline goes up.
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Beloved Beloved
dark featured girl
you're in my heart
you little devil.

You know very well
that I'm that boy
I'm perfect
and I take away your breath.

a lelelele alelelelej

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:

Who's better than
me i know
playful one
what you want

alelelleej
alleleleelej

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019