Sinan Hoxha & Seldi

Adrenalina ➡ L'adrenalina

 Shqip ➡  Italisht
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: atomin


Adrenalina

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Se qka thua hiq sma nin
Se qka dua mir e di

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
më te mirën,zeshkane
e zgjodha !

Sinan Hoxha:

Ty të thone
e bukura e nanës
une jam sherri i
mahalles

Seldi:

Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

a lelelele alelelelej

Give it up (4x)

Sinan Hoxha:
Kush ma mir
se une e di
lozanjare
qka don ti

Seldi:
Nga Tirona
Prishtina Tetova
ma te miren
zeshkane e zgjodha

Sinan Hoxha:
Ty te thone
e bukura e nanes
une jam sherri i
mahalles

Seldi:
Ti vet ke thon
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

aleleleleelej
aleleleelej

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

alelelleej
alleleleelej


L'adrenalina

Sinan Hoxha:
Quello che dici non mi interessa
Quello che voglio lo sai bene

Seldi:
Da Tirana
Prishtina Tetova
la più bella brunastra*
ho scelto !

Sinan Hoxha:

Ti chiamano
"bella di mamma"
io sono il combina guai
del vicinato

Seldi:

L'hai detto tu stessa
e tutti noi lo sappiamo
quando io sto con te
aumenta l'adrenalina
(l'adrenalina l'adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Cara cara
oh, brunastra
ti ho nel cuore
oh diavoletta.

Tu sai bene
che io sono quel ragazzo
io sono perfetto
e ti tolgo il respiro

a lelelele alelelelej

Give it up* (4x)

Sinan Hoxha:
Chi meglio
di me sa,
giocosa,
cosa vuoi tu

Seldi:
Da Tirana
Prishtina Tetova
la più bella
brunastra ho scelto !

Sinan Hoxha:
Ti chiamano
"bella di mamma"
io sono il combina guai
del vicinato

Seldi:
L'hai detto tu stessa
e tutti noi lo sappiamo
quando io sto con te
aumenta l'adrenalina
(l'adrenalina l'adrenalina)

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Cara cara
oh, brunastra
ti ho nel cuore
oh diavoletta.

Tu sai bene
che io sono quel ragazzo
io sono perfetto
e ti tolgo il respiro

aleleleleelej
aleleleelej

Sinan Hoxha & Seldi Ref (2x):

Cara cara
oh, brunastra
ti ho nel cuore
oh diavoletta.

Tu sai bene
che io sono quel ragazzo
io sono perfetto
e ti tolgo il respiro

alelelleej
alleleleelej

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019