Sinan Hoxha

Në Dhomën Luksoze Të Sinan Hoxhës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-09-2015]
Martesa e tyre pa dyshim që ishte në qendër të vëmendjes të medieve rozë. Fjala është për çiftin e shumë përfolur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani.

Çifti tashmë janë në muaj të mjaltit dhe duket se po kalojnë për mrekulli. Një foto tjetër e radhës është publikuar nga vetë këngëtari.

Në të ai ka fotografuar dhomën e tij luksoze në të cilën është duke kaluar pushimet së bashku me gruan e tij të tanishme Andrrën, e cila pa dyshim që është njëra ndër femrat më të bukura të skenës shqiptare.
 (Indeksonline)

Në Dhomën Luksoze Të Sinan Hoxhës


Komente 0