Sinan Hoxha

A E Bën Andrra Destani Kaq Të Lumtur Sinan Hoxhën?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-09-2015]
Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha, javë më parë i dha fund beqarisë së tij, duke kurorëzuar dashurinë e tij, me vajzën e quajtur Andrra Destani. Hoxha dhe Destani, po kalojnë muajin e mjaltit në Abu Dabi, shkruan Indeksonline.

Është Sinani ai që duket shumë i lumtur afër Andrrës, por edhe Andrra gjithesi.
 (Indeksonline)

A E Bën Andrra Destani Kaq Të Lumtur Sinan Hoxhën?


Komente 4