Sinan Hoxha

Sinani Thotë Që Kosovarët Janë Tifozët E Flaktë Të Kombëtares

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-10-2015]
Edhe çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani tashmë janë bërë gati për ndeshjen e madhe që ka përfshi të gjithë shqiptarët anembanë.

Në një fotografi të postuar nga vetë çifti janë ata shihen të veshur kuq e zi, ndërsa që kanë vënë edhe një mbishkrim ku kërkojnë fitoren nga kombëtarja: “Forca Shqipëri. Duam fitore’, ka shkruar Andrra.

Ndërsa që Sinani ka vënë një fotografi të biletave të ndeshjes së sotme, ku me këtë rast ka vendosur edhe një mbishkrim në të cilin thotë që: ‘Gjysma e Elbasan Arena esht me shpitaret nga kosova. ata jan tifozat mo te flakt te kombtares qe e kan mbeshtet ne cdo ndeshje kombtaren prandaj meritojn te jen aty. fal dhe tifozave nga shqipria qe kan siguru bileta per vllezrit e tyre nga kosova . kaq kisha mundesi tju siguroja miqt e mi nga kosova. rrespekt👍👐’ – ka shkruar Sinani.
 (Indeksonline)

Sinani Thotë Që Kosovarët Janë Tifozët E Flaktë Të Kombëtares


Komente 0