Sinan Hoxha

A Janë Të Lumtur Andrra Destani Dhe Sinan Hoxha?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-10-2015]
Njëri ndër çiftet më të përfolura të medieve rozë, Andrra Destani dhe Sinan Hoxha duket që janë tejet të lumtur.

Së paku kështu reflekton çifti në bazë të fotove të publikuar vazhdimisht. E edhe një të tillë, Andrra e ndau para pak çaste me miqtë e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur si çdo herë tejet e buzëqeshur teksa duket që e shikon plot dashuri Sinanin. Mesa duket çifti po kalojnë ditë të lumtura bashkëshortore.
 (Indeksonline)

A Janë Të Lumtur Andrra Destani Dhe Sinan Hoxha?!


Komente 3