Sinan Hoxha

Andrra Dedikim Dashurie Për Sinan Hoxhën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-11-2015]
Bshkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani, ka shfaqur ndjenjat për bashkëshortin saj.

“Të dua më shumë seç fjalët mund të thonë, të mendoj më shumë se sa ti mendon, kjo do jetë gjithnjë e vërtetë sepse nuk dua asnjë në këtë mënyrë që të dua ty”, ka shkruar ajo.

Vetëm pak kohë më parë çifti kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, ku në një dasëm madhështore Sinani dhe Andrra kishin të ftuar shumë nga miqtë e tyre, figura të njohur të ekranit.
 (Indeksonline)

Andrra Dedikim Dashurie Për Sinan Hoxhën


Komente 0