Sinan Hoxha

Si Dukej Sinan Hoxha, Para Ndërhyrjeve Estetike

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-12-2015]
Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi ku shihet këngëtari Sinan Hoxha para disa vitesh dhe duke krejt ndryshe nga tani.

Ndonëse njeriu ndër vite pëson ndryshime, por po përflitet se ndryshimet që shihen në krahasimin e fotove nuk mund të jenë kaq të mëdha natyralisht.

Sinani dyshohet për ndërhyrje estetike në fytyrën e tij, edhe pse asgjë nuk është konfirmuar nga vetë këngëtari. (B.A/Teksteshqip.Com)

Si Dukej Sinan Hoxha, Para Ndërhyrjeve Estetike


Komente 0