A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Mamin, Babin E Mashtron


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T16:43:47

Song from the album:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Song from the album:

"Egzistoj"


2x
Mamin babin e mashtron
thua se ne shkoll po shkon
lart e posht ti shkon e vjen
asnje djal nuk te pelqen

Rf: 2x
E Bukur Je e Bukur
Sa Çuna Ti Ke Puthur
Si une sa ke Mashtruar
Ne lak kan perfunduar


2x
Here ne bar, here ne lokal
Here me plak e here me djal
Shume premton asgje nuk fal
Me ngadal moj me ngadal

4x
e bukur je e bukur
sa qunat ti ke puthur
si un sa ke mashtruar
ne lak kan perfunduar.


Lyrics submited by  Paola   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019