Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Hic Fare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Hic moj zemer nuk me don ti hic, hic hic fare,
kur kaloj shikimet mi hedh s'kic, lozonjare. (2 here)
Pres te dalesh ne dritare,ti me thua s'dal hic fare,
DIL MOJ ZEMER SE NE SHPIRT ME KALLE.

Hic fare hic fare, ti s'me don hic fare
qe une po vuaj vec ti je shkaktare.
Hic fare hic fare ti s'me don hic fare
qe une po vuaj vec ti je shkaktare.

Don te lush moj zemer don te lush,pa kuptuar,
por nje dite patjeter do te duash, eshte e shkruar.(2 here)
Pres te dalesh ne dritare ti me thua s'dal hic fare, dil moj zemer se ne shpirt me kalle.

(Ref...)


Ky tekst u dërgua nga kejsiSinan Hoxha
Publikimi: 01/12/2007


Sinan Hoxha - Hic Fare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hic Fare".
3. Video është e këngës "Hic Fare", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0