A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Mirupafshim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2012

2012-07-13T17:46:55

Song from the album:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Song from the album:

"Pse Të Dua"


Frymë marrë por nuk jam gjallë,
vyshkem si gjethi i vjeshtës,
shumë kam qarë per ty me mallë,
unë në shpirtë jam i vdekur.

Thonë e fundit shpresa vdes,
shprese më nuk ka për mua,
ndjenjë e njëjtë çdo mëngjes,
s'të kam pranë por prapë të dua.

"Mirupafshim do të kthehëm një ditë",
më the para shumë vitesh në Amerikë kur shkove,
lulet tu thafshin,lotët mi ke ngri,
mua m'harrove me tjetrin u martove.

(2 herë)


Lyrics submited by kejsi   Buljaaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019