Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sinan Hoxha - Larg S'mund Te Qendroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg S'mund Te Qendroj".
3. Video është e këngës "Larg S'mund Te Qendroj", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Hoxha - Larg S'mund Te Qendroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Ah Sikur Te Vije"

Këngë e albumit:

"Fotografia"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2012

2012-07-13T16:46:55+00:00Ishte mbremje kur me erdhe,
u cudita si u ktheve,
zgjate duart, me shtrengove,
larg s'mund te qendroje.

(ref...)
I kuptova syte e tu,me munduan fort e gjate,
kishin ngrire dy lote mbi ta kur ishim larg,
s'do te iki me the jo, s'do te kthehet ajo kohe,
belbezoje si femi s'jetoj pa ty.

Ti me erdhe perseri,
s'doje vec meje njeri,
zgjate duart me shtrengove,
larg s'mund te qendroje.

(ref...)


Ky tekst u dërgua nga kejsi
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë