Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Lypsar I Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ne mes te nje udhe te erret po pres
zemra me vajton, sdua te vdes
ti sdegjon, me veten jeton
ne zemer, ne shpirt me lendon

(refreni)
Dimer zemres time i fale
dhe shiun se ndale,
me the ti shko lamtumire
mos me thuaj jo ste dua
pse duhet te vuaj
i vetem te mbetem pa ty

Si lipsar pa emer ne kete nat do te mbes
do ti lutem Zotit tek une te te zbrese
ti sdegjon, me veten jeton
ne zemer, ne shpirt me lendon

(refreni)
Dimer zemres time i fale
dhe shiun se ndale,
me the ti shko lamtumire
mos me thuaj jo ste dua
pse duhet te vuaj
i vetem te mbetem pa ty

(2x)
Dimer zemres time i fale
dhe shiun se ndale,
me the ti shko lamtumire
mos me thuaj jo ste dua
pse duhet te vuaj
i vetem te mbetem pa ty


Ky tekst u dërgua nga IndiraSinan Hoxha
Publikimi: 01/12/2007


Sinan Hoxha - Lypsar I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lypsar I Dashurise".
3. Video është e këngës "Lypsar I Dashurise", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0