A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Hoxha - 8 Me 2


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  53

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Super Hitet E Veres"

Song from the album:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"

Song from the album:

"Egzistoj"


K'te komshiun tim dicka e mundon
cigaren nate e dite po pi ne ballkon
kur e pyesin shoket, qka po ndodh me ty
oh ma ka bo gruaja 8 me 2.

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela

Po qtu desh gruaja mor qyqar
harrove sa mire ishe beqar,
qpo ndodh mor djale tani me ty
o ta bon gruaja 8 me 2

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela

Se dashuria thone eshte si sheqer
por ne martese behet zeherr
mbyllesh porsi zogu ne kafaz
AH DU ME PI O SHOK SE PO PLAS...

Ref: 2x
ohhh, ahhh,
ohhh, ahhh
se gruaja eshte bela


Lyrics submited by  diamant   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019