Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Sonte Kemi Dasem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

sonte kemi dasem
te gjith do ti ftojm
nusen me te bukur
ne do ta martojm

me dhender beqar
qe sja prish njeri
do ti tundim sazet
te bejm qejf mos
rrim

ref: 2x
pini ore pini beni
qejf mos rrini
sonte kemi dasem
te gjith do festojm
nusen me te bukur
ne do te martojm

heeeeeeeee he jasha kerceni
cuna aaaaaaaaaaa
aaa..............****

Ky tekst u dërgua nga Ana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 12/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0


Sinan Hoxha - Sonte Kemi Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Dasem".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Dasem", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.