Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Gervisht Ne Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Dashuria Dallg Dhe Djell"

Komente

Asnjë Koment

26/03/2015

2015-03-26T11:08:31+00:00vjen e me thua vetem ty te dua era qe fryn fjalet ti merr keq kur te dua keq kur nuk te dua por dashurit jo nuk ngjajn
provo te hysh ne zemer provo te hysh ne shpirt qe une te jem i yti nuk eshte kaq e veshtire
gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe ateher m"ke fituar mua

gervish dhe fito sme mjaftojn fjalet e tua ne zemer qello dhe atehere une do te dua hajde mos vono ti e para sje per mua veq zemren fito dhe athere m"ke fituar mua


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet