Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Lulien Apo Shoten Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj Lulie moj pellumb i bardhe x2

Boll shetite moj dardhe me dardhe x2

Ref...x2
Hajde Shote marshalla
Merr burrin perkrah
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

...

Ref...x2
Hajde Shote marshalla
Merr burrin perkrah
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

Dardhe ne dardhe moj peme ne peme x2

E mashtrove moj vellaun tem e x2

Ref...x2
Hajde Shote marshalla
Merr burrin perkrah
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

Sa here dielli kur po del
Vetem ti Lulie ne mendje me ke ngel
Je nje yll a perendeshe
Kete une s'po e di

Fjalen ja kam dhene Shotes
Mos me mbaj meri

Ref...x2
Hajde Shote marshalla
Merr burrin perkrah
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSinan Hoxha
Publikimi: 01/08/2012


Sinan Hoxha - Lulien Apo Shoten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulien Apo Shoten".
3. Video është e këngës "Lulien Apo Shoten", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0