Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Kenge Per Cerciz Topullin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Dashuria Dallg Dhe Djell"

Komente

Asnjë Koment

19/03/2012

2012-03-19T01:57:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Cerciz Topullin" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet