Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - E Vetmja Shpres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

jo shpesh me thua ti,
s'di a me do me shiko ne sy
je si gongje qe del ne pranver
c'do mengjes pa ty nuk ka djell
pa ty un jo nuk mund te jetoj
me thuaj po shpirtin ta qetesoj
nga zemra ime lotet po pikojn
ne jeten time je e vetmja shpresssssss

eja sonte bashk te dy te rrim
s'mundem te jotoj une dot pa ty
zemra hapma syrin zoti im
ndoshta neser neser do t'me vish

i kerkoj un syt e tu
por ty ket her te kam
zemra ime nga ty pret
pret veq nje po
i vetem c'do nate un jam
ty akoma te kam larg
ndoshta neser do te vish
t'me thuash po
i kerkoj un syt e tu
por ty ket her te kam
zemra ime nga ty pret
pret veq nje po
i vetem c'do nat un jam
ty akoma te kam larg
ndoshta neser do te vish
t'me thuash po

Ky tekst u dërgua nga  klajdi   aldi19


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 10/10/2008


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0


Sinan Hoxha - E Vetmja Shpres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetmja Shpres".
3. Video është e këngës "E Vetmja Shpres", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.