Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Mos Vono Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

jo shpesh me thua ti sdi a me do me shiko ne sy je si gonxhe qe qel ne pranver gjdo mengjes pa ty nuk ka djell paty un jo nuk mund te jetoj me thuaj po shpirtin ta qetsoj nga zemra ime lotet po pikojn ne jeten time je e vetmja shpres eja sonte bash te dy te rrim smundem te jetoj une dot pa ty.


Ky tekst u dërgua nga :pSinan Hoxha
Publikimi: 21/12/2000


Sinan Hoxha - Mos Vono
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Vono".
3. Video është e këngës "Mos Vono", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0