Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - A Ke Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

te shikoj dhe mendoj per ty jo nuk kam vler me largon me harron gjithmon nje shkak e gjen te shikoj dhe mendoj per ty jo nuk kam vler me largon me harron gjithmon nje shkak e gjen a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu se beson ti dashurin me llastime po me qmend sonte jo mos me mundo tani e di se ti me do si beson ti dashuron me llastime po me qmend sonte jo mos me mundo ta e di qe ti me do.Je me fat qe per ty ne eresir derdha nje lot dashurin ty ta dhash por ti se vlerson dot,je me fat qe per ty ne ersir derdha nje lot dashurin ty ta dhash po ti se vlerson dot a ke fat ke fat gjakova ty te du a ke fat ke fat pse tallesh ti me mu...........


Ky tekst u dërgua nga Hajria


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sinan Hoxha
Publikimi: 21/12/2005


Sinan Hoxha - A Ke Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Fat".
3. Video është e këngës "A Ke Fat", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0