A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Hoxha - Mbret Me Ty Jam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/07/2012

2012-07-13T16:25:52

Song from the album:

"Best Of (Alo Alo Ambulanca)"


Edhe sikur deti po te thahet
piramidat le te bien...
Mbreterit e botes le te dorezohen
un serisht me ty do t'jem....
Mbret me ty jam,
kur ty te kam
Dashuriaaaaaaa
Te merr shpirtin te merr zemren
skllav te le perjet,
i than detet oqeanet
flake botes ajo i ndez
Ne te dy jo nuk na trembin
dashuria jemi vet
Edhe nese sonte do te me thuash
se nje djale tjeter ke gjet
e kuptoj se vec kerkon te luash
jo me fjale ti nuk me tremb


Lyrics submited by Gjergj Cakalli
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019