Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Per Ty Kendoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Ah Sikur Te Vije"

Këngë e albumit:

"Fotografia"

Këngë e albumit:

"Më Thuaj Po"

Këngë e albumit:

"Pse Të Dua"

Komente

Asnjë Koment

28/09/2010

2010-09-28T09:20:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Kendoj" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet