Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Une Pa Ty Jetoj Kot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Kan kaluar ditë e netë
Që un jetoj vet
E vetmuar zemer e shkretë
një lajm po e pret

Ref:
Une pa ty jetoj kot
Askush se di
Se kam derdhur lot
As vet se di
Pse jam n'kët botë
Ditët i shty me një dit shpresë
Pa ty nje lajm po e pret
Para se të vdes

Ndoshta nesër un jam gjallë
Ndoshta dhe qyqja m'knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kërkon me mall
E na takoft i madhi Zot
Do të tregoja në atë botë
Se kam derdhur lot
Se kam derdhur lot

Kan kaluar ditë e netë
Qe un jetoj vet
E vetmuar zemr e shkretë
Një lajm po e pret

Ref

Ndoshta nesër un jam gjallë
Ndoshta dhe qyqja m'knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kërkon me mall
E na takoft i madhi Zot
Do të tregoja në atë botë
Se kam derdhur lot
Se kam derdhur lot


Ky tekst u dërgua nga AgnesaSinan Hoxha
Publikimi: 21/12/2001


Sinan Hoxha - Une Pa Ty Jetoj Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Pa Ty Jetoj Kot".
3. Video është e këngës "Une Pa Ty Jetoj Kot", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0