A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Karamel


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Xhelozia"


Sonte zemren se degjoj vec me sy do te shijoj zemra me shkumon si hiri ajo nuk e di c´sheh syri

REF:
Digjma zemren ma bej hi nuk eshte zjarr por me djeg ti buze me buze dua ta them je imja karamel

Uragan ne piste vallzon oh sa shume po me tundon ty
jo askush ste reziston djeg kudo ku shkel ku shkon

REF:
Digjma zemren ma bej hi nuk eshte zjarr por me djeg ti buze me buze dua ta them je e imja karamel


Lyrics submited by Flora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019