A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Falmu Mua Per Nje Nat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/03/2010

2010-03-09T21:03:54

Song from the album:

"Më Thuaj Po"


Sërish për ty sonte mendoj
a kjo nat më tremb kur jam pa ty joo
një thirrje zemre po degjoj
nuk di tani ku të kërkoooj.

(2) her
Un jam i vetëm prap
ti zemren spo ma hap
ti mos u mendo më gjat
falmu mua për një nat.

Ref:(2)
Ty të dua shum o shpirti im
në zemër nuk kam tjetër dashuri
eja mos vono sa të dua un shikom
se ty të don kjo zemër vetëm ty.

Sërish për ty sonte mendoj
a kjo nat më tremb kur jam pa ty joo
një thirrje zemre po dëgjoj
nuk di tani ku te kërkoooj.

(2) her
Un jam i vetëm prap
ti zemrën spo ma hap
ti mos u mundo më gjat
falmu mua për një nat.

Ref:(2)
Ty të dua shum o shpirti im
në zemër nuk kam tjetër dashuri
(2)her- eja mos vono sa te dua un shikom
se ty të don kjo zemër vetëm ty.


Lyrics submited by Lira
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019