Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Lock E Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  205

Per shtat dit sa i ka java
shtratin vec me ty e n'dava
nga mengjezi deri ne mbremje
e kam puth vec buzen tende

Ti nuk je e dyta
as nuk je e treta
un ty t'garantoj
je e verteta
ti e din ma mire
se si shuhet maraku
afer teje zemer
me vlon gjaku

REF
Kalle Zemer Mos Ta Nije
Kalle Sonte Jam Me Ty e
Te Kam Ty e Nuk Du Tjeter
Te Kam Loqk e Me Ke Zemer

II
Zemer paskam cen i vdekur
deri sa nuk te kam prekur
ate cast ndryshova teper
t'kisha ty dhe askend tjeter
Ti nuk je e dyta
as nuk je e treta
un ty t'garantoj
je e verteta
ti e din ma mire
se si shuhet maraku
afer teje zemer
me vlon gjaku

REF
Kalle Zemer Mos Ta Nije
Kalle Sonte Jam Me Ty e
Te Kam Ty e Nuk Du Tjeter
Te Kam Loqk e Me Ke Zemer


Ky tekst u dërgua nga  Beni   Aardita   ALDOooo



Sinan Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2012
Festivali: Zhurma Show 2012
Teksti: Arsim Bunjaku


Sinan Hoxha - Lock E Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lock E Zemer".
3. Video është e këngës "Lock E Zemer", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 8