A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Hoxha - Porsi Flutur Me Afrohesh


Nuk ka akoma asnjë votë


21/04/2013

2013-04-21T17:50:15

Këngë e Albumit:

Ah Sikur Te VijeKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Porsi Flutur Me Afrohesh" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018