Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Sinan Hoxha - Cakrrojme Gotat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T13:21:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cakrrojme Gotat" kënduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde hajde kenges te ja thojme
ti cakrrojna gotat kenge le te jehoje (2x)

(ref 2x)
jem shoqni me emer, vec per ju kendojme
si bilbilat o zemrat ju gezojme

hajde hajde z'bashku te vallzojme
ti bashkojm gjithe zemrat, vallen z'bukurojme

(ref 2x)

hajde gjithe se bashku, krejt na te festojme
jem shoqni me emer vec per ju kendojme

jem shoqni me emer, vec per ju kendojme
si bilbilat o zemrat ju gezojme

hajde hajde naze naze
hyzmetin me kajde kajde
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)

mbushnoj gotat me rakie
t'na cel drita gjithe tuj pie
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)

t'na cel drita gjithe tuj pie
gotat plot e ngrejm ndodhie
hajde hajde oj nazmie
mbushnoj gotat me rakie (2x)Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet