Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Sinan Hoxha - Nona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  48

Komente

3 🔥

10/07/2015

2015-07-10T15:00:00+00:00

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Ju Kam Zemër"

Këngë e albumit:

"Bella, Bella"
Zemer, pa zemer jam
shpirtin pa ty s'e kam
Me sy me vret, ty te kam jete
e si ty nuk kam me gjet

Tjeter si ty nuk ka
tjeter nuk dua prane
me ty do t'jem gjithmone me ty
Zemer po ta them ne sy

REF. 2x:
Se ti je nona, nona fare
Se ti je no, no, no, nona fare
ty te kam zemer, te kam xhane
Se ti je no, no, no, nona fare

Dua si asnjeri
me thuaj a me don ti
Ti je ajo, frymen ma ndal
dashuri me le pa fjale

Tjeter si ty nuk ka
tjeter nuk dua prane
me ty do t'jem gjithmone me ty
Zemer po ta them ne sy

REF. 4x:
Se ti je nona, nona fare
Se ti je no, no, no, nona fare
ty te kam zemer, te kam xhane
Se ti je no, no, no, nona fare


Ky tekst u dërgua nga Albesa Zekaj
Më Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet