A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Hoxha & 2 Step - Mama Mia  (Feat. Almenda)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2018

2018-12-14T17:00:04

Featuring

Almenda

See Also

2 Step

Music & Arrangement:

Marsel Gunga

Lyrics:

2 Step

Production:

Sinan Hoxha


Sa fiksime kom kur ajo ma bon me sy
Edhe ma shum e du kur thot se nuk e kom me ty
Ani ani bela ti bela kom mi...
Ti leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja,leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja

Mira me loko une për ty jom e njejt si kur coco synin ta shkeli menjen ta heki se se se jom e omël si keki

Mama mia e omël e omël kjo dashnia 2x
Bela bela bela sinjorina 2x
Zemrën ti ma more kadale dale kadale 2x

Ça kom menime nkok un i kom vetëm për to
Ajo si kur meduza durt buzën ma ka bo
Nëse sjom i pari i pari garant e ki zemër se i fundit o ky djali
Ti leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja,leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja

Mira me loco une për ty jom e njejt si kur coco synin ta shkeli mendjen ta heki se se se jom e omël si keki

Mama mia e omël e omël kjo dashnia 2x
Bela bela bela sinjorina 2x
Zemrën ti ma more kadale dale kadale 2x

Mama mia

e-Cards (1)

2019-01-15 17:30:51
Sa fiksime kom
kur ajo ma bon me sy
Edhe ma shumë e du
kur thotë se
nuk e kom me ty

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019