Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Hoxha - Loti Qe Pikon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me dallavere, dallavere
Lojen e lujte, zemren ti ma bleve
Menova se m'ke dasht, qellim ti paske pas me m'thy

Ah, jeta ime, jeta ime
Vetem probleme i solle zemres time
Shpirtit mi dhe marak, o shpirti im binjak
Nuk ta fal

Se ti je loti qe pikon
Loti, loti qe pikon
Nga ky shpirt, o shpirti im
Se kjo zemer pa ty vdes, ti e ndave ne dy pjes
A e din
Se ti je loti qe pikon
Loti, loti qe pikon
Nga ky shpirt, o shpirti im
Nuk ka nat qe nuk jam lut, zemra ime, mos me t'humb
Ti me vrave, moj dashni

Ah, zemra ime, zemra ime
Te shoh ne enderr e mbytem ne kujtime
Te dy premtuam bashk, gjith jeten me u dasht
Me u dasht

Ah, jeta ime, jeta ime
Vetem probleme i solle zemres time
Shpirtit mi dhe marak, o shpirti im binjak
Nuk ta fal

Se ti je loti qe pikon
Loti, loti qe pikon
Nga ky shpirt, o shpirti im
Se kjo zemer pa ty vdes, ti e ndave ne dy pjes
A e din
Se ti je loti qe pikon
Loti, loti qe pikon
Nga ky shpirt, o shpirti im
Nuk ka nat qe nuk jam lut, zemra ime, mos me t'humb
Ti me vrave, moj dashni
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Sinan Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/08/2021
Muzika: Marsel Gunga & 2 Step
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: MAX Production
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Choreography: Andi MurraSinan Hoxha - Loti Qe Pikon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Qe Pikon".
3. Video është e këngës "Loti Qe Pikon", por nuk këndohet nga Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Hoxha:


Komente 0