Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Sonte O Shok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte O Shok".
3. Video është e këngës "Sonte O Shok", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Sonte O Shok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

26/11/2013

2013-11-26T02:26:43+00:00Sonte o shok
ma ofroni gotën,
Se ajo më bëri
ta mallkoj gjithë botën.

Sonte mbushni gotat
deri në agim,
Dridhe vasho shtatin
veç për shpirtin tim.

E ti djalë me klarinet
ndezma këtë zemër të shkretë,
Oj gitarë ti mos pusho
sonte tjetrin ajo po e don.

Shokë më ndihmoni
ti haroj krejt hallet,
Le të bjerë tupani
edhe mos të ndalet.

Sonte ajo tjetrin
po e ledhaton,
E zemra ime e mjera
po qan e vajton.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet