A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Mos Ja Falni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

16/03/2013

2013-03-16T13:26:53

Këngë e Albumit:

Mos Ja Falni

Këngë e Albumit:

Vajza E Klubave Të Natës


Para se para se un të vij largoni teshat e saj
Mos leni fotografi, mos ta kujtoj atë gru plot faj

Para se un të shkoj n`gyrbet,u betu se ka mem prit
Ka ardh koha me qjamet,kur shkon nana i len fmit

Ref.
Kur të del ajo prej shpis,largoni gjitha gjanat
Mos leni asnji kujtim, kalljani krejt fustanat
Dhe hallallin kur kërkon mos ja falni mos ja falni
Veq fëmit kur prëqafon,mos ja ndalni mos ja ndalni (2x)

Para se para se t`kthehem un,lot e mi un do ti zbraz
Do të vuaj dhe më shum, lot në sy më s`ka me pas

Para se para se t`shoh fëmit e marr forcën e dynjas
nëpër natën ti sjell dritë nan e bab tash kan mem pas

Ref.
Kur të del ajo prej shpis,largoni gjitha gjanat
Mos leni asnji kujtim, kalljani krejt fustanat
Dhe hallallin kur kërkon mos ja falni mos ja falni
Veç fëmit kur prëqafon,mos ja ndalni mos ja ndalni (2x)


Ky tekst u dërgua nga  fiona   Amadeo


teksteshqip.com © 2007 - 2017