A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Vetë Më The Të Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Luj Moj Kosovare"


vetë më the të dua
e tash m'ke harruar
e tash m'ke harruar

ta la amanet
mos më harro krejt(eee...)
mos më harro krejt(eee...)

mua më harrove
tjetrin dashunove(eee...)
tjetrin dashunove(eee...)

kur piqen qershiat
kujtoj lot e mia
kujtoj lot e mia

kur të lind një djalë
venja emnin tem(eee...)
venja emnin tem(eee...)

kur t'më lind një vajzë
ja la emnin tan(eee...)
ja la emnin tan(eee...)


Lyrics submited by tringa goxhufi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019