A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Oqeani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"


tek ty jeton shpirt dashuria , tek buzët e tua gjeta jete
kur me prek te them te dua, janë te mia buzët e tua
merr qiellin, ta kam falur, me merr
ti je bota, ti je dielli, ti je deti ti je qielli,ti je ai, te dua ty!

je gjysma ime ne ketë jete, gjithçka qe kam
nëse njeri me nuk do jem me shkruaj ne ten toke e jotja jam
një oqean qe na ndan, tek unë je sot
nëse një dite qielli do te qaj
dielli do te dijë te ngrohe

tek ty jeton shpirt dashuria , tek buzët e tua gjeta jete
kur me prek te them te dua, janë te mia buzët e tua
merr qiellin, ta kam falur, me merr
ti je bota, ti je dielli, ti je deti ti je qielli,ti je ai, te dua ty!

2x
je gjysma ime ne ketë jete, gjithçka qe kam
nëse njeri me nuk do jem me shkruaj ne ten toke e jotja jam
një oqean qe na ndan, tek unë je sot
nëse një dite qielli do te qaj
dielli do te dijë te ngrohe


Ky tekst u dërgua nga xeni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018