Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Une Nuk Jam Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Këngë e albumit:

"Mos Ja Falni"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Dikur me ke thene qe ma ke inati
qe spo mundesh me me pa me sy
se di qka u be, si e deshti fati
fjalet e tua krejt tu kan kthy
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me mu

Une nuk jam si ti, per ty s'foli keq
cila ishte zemra jote krejt e kan marre vesh
Une nuk jam si ti, dashuroj me shpirt
qka ke pas ne doren tende kurre nuk e ke dit

Mua mos mu lut, gjeje dike tjeter
lutjet e tua per mu s'kan vlere
edhe pse dikur te kam dashur teper
tashe s'me merr malli me te pa as njeher
Dikur me ke thene, i ke syt me maje
spo lere vajze, pa e shikju
fjalet i ke ndrru dhe tash ashiqare zemra te digjet me ndejt me mu


Ky tekst u dërgua nga Maggie
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet