A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Shkrepsja Dhe Duhani


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Ja Falni"

Song from the album:

"Vajza E Klubave Të Natës"


Shkrepsa dhe duhani
veq k'to dyjat
per mua po kallen...

mua me djeg xhani
e nuk kam me kand
mi qa hallet...

e tash jan qu t'gjith
ne kamb....
fare fisi ngusht e gjan
nuk po munden
me ma hek merzin

qysh me hek merzin
kur se kam dashnin

ref:e tash jan qu t'gjith
ne kamb fare fis
i n'gush e gjan
nuk po munden
me ma hek merzin
ref:per merzin qe kam
kam kallma ni duhan
per merzin qe kam kallma ni duhan

s'ta kam dit kimetin
e sa let te lash
ate dit..
e mua qka mgjeti
shum te paskam
dasht e se kam dit

ref:e tsha jan
qu tgjith ne kamb


Lyrics submited by Fjonae-Cards (1)

2017-12-07 22:31:57
Shkrepsa dhe duhani
veq k'to dyjat
per mua po kallen...

mua me djeg xhani
e nuk kam me kand

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019