A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Vajzet Kosovare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2013

2013-05-30T21:18:56

O dridhe qiko
dridhe dridhe qiko

O dridhe qiko
dridhe dridhe qiko

Ah kjo qika kosovare
eshte e bukur shum
seq ma mori mendjen fare
e me ka lan pa gjum

Veq per ty kanges ia mora
oh moj bukuri
ma ke shki zemren si bora
falma syrin e zi

Oh dridhe qiko at mindil
dridhe belin pak ma mir

Dridhe qiko at mindil
dridhe belin pak ma mir

Oh sa lezet sa bukuri
po lujn qikat per karshi

Sa lezet sa bukuri
po lujn qikat per karshi

Hajde luj me mu ne valle
o moj shtate selvi

Dridhe qiko bukur dridhe at mindilin ti
eshte e bukur atmosfera
kur ti valle lun
nuk i shoh qikat e tjera
vetem ty te du

Oh dridhe qiko at mindil
dridhe belin pak ma mir

Dridhe qiko at mindil
dridhe belin pak ma mir

Oh sa lezet sa bukuri
po lujn qikat per karshi

Sa lezet sa bukuri
po lujn qikat per karshi.


Ky tekst u dërgua nga  filloreta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018