Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Une E Kam Nje Shok Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na asht merzituno
ne shpi sun po shkone 2

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na asht merzituno
n`kosov sun po shkone 2

une kam nji shok
zemra poi vajtone 2
shum na esht merzituno
dashnorja e ka lane 2


Ky tekst u dërgua nga  sadik

Sinan Vllasaliu - Une E Kam Nje Shok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Kam Nje Shok".
3. Video është e këngës "Une E Kam Nje Shok", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0