Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Do Te Behem Nje Dite Dhender Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Reff:

Do te behem nje dit dhendeeeerr
Sdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuuuu
Moss e pafsha as ne endeeeeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuu.

Sonte ti po behesh nuse a ka kush ket ta ndaloj..
Syyt e Zii Faqeet e kuuqe tjetrit po ja faal..
Sonte gotat nje nga nji zbrasin dhimje plooT Dhe askuush ket mos ta dii Se po qajj me loooooooTtttttt....

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuuuuuuu..

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuu..

Reff: Doo te beheem nje dit dhendeerr
Zdo tkem nuse ty moj qe te duuuuuuuu
Mos e pafsha as ne endeerr
Kete nat kur ti me ke tradhtuuuuuuuu..

Ky tekst u dërgua nga Besa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 19/03/2012


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0


Sinan Vllasaliu - Do Te Behem Nje Dite Dhender
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Behem Nje Dite Dhender".
3. Video është e këngës "Do Te Behem Nje Dite Dhender", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.