Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Edhe E Bukur Edhe Tradhetare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe E Bukur Edhe Tradhetare".
3. Video është e këngës "Edhe E Bukur Edhe Tradhetare", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Edhe E Bukur Edhe Tradhetare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Disponim Deri Ne Maximum"

Këngë e albumit:

"Lutem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Edhe e bukur
edhe tradhetare
asgje ma keq s'ka mujt me m'gjet

Ku me je strukur
zemer tizare
ne cilen der sonte troket?

edhe e bukur
edhe tradhetare
per mue kombinim fatal

ike si flutur
zemer shtektare
ne cilen lule shijon mjalte?

Zemra ime u ndal
kur me tjetrin t'kam taku
paske pas moj tjeter djal
i fundit kam kuptu

e zemra nuk pushon
un per ty me lot po qaj
se gjithmon ne jet gjithmon
vuajn ata qe skan faj


Ky tekst u dërgua nga PellumbiAkordet:

Edhe e bukur - G-mol
edhe tradhetare - Gis-dur
asgje ma keq s'ka mujt me m'gjet - F-mol - G-mol

Ku me je strukur - G-mol
zemer tizare - Gis-dur
ne cilen der sonte troket? - F-mol - G-Mol

edhe e bukur
edhe tradhetare
per mue kombinim fatal

ike si flutur
zemer shtektare
ne cilen lule shijon mjalte?

Zemra ime u ndal - G-mol
kur me tjetrin t'kam taku - Ais-dur
paske pas moj tjeter djal - Gis-dur
i fundit kam kuptu - F-mol - G-mol

e zemra nuk pushon
un per ty me lot po qaj
se gjithemon ne jet gjithemon
vuajn ata qe skan faj

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet